O firmie

W sklepie czasnaprezenty.pl znajdziesz tysiące kreatywnych pomysłów na wyjątkowy praktyczny prezent. Znalezienie odpowiedniego prezentu nie jest co prawda prostą sprawą, choćby wydawało się inaczej. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim wiedza na temat potrzeb, zainteresowań, marzeń obdarowywanej osoby a także odrobina kreatywności. Z naszą pomocą wybierzesz gotowy produkt na prezent jak i produkt spersonalizowany a przy swojej kreatywności dołożysz własną grafikę, którą przygotujemy na produkcie.

W naszym sklepie wybierzesz prezenty dla dziecka jak i osoby dorosłej. Znajdziesz tu prezenty na gwiazdkę, na dzień babci i dziadka, dzień matki, dzień ojca jak i na dzień kobiet czy nauczyciela. Świetnym pomysłem będzie zarówno nowy (upragniony) designerski plecak, który świetnie sprawdzi się w szkole jak i na wycieczce, jak i kreatywny worek-plecak wodoodporny np. ze zdjęciem lub inną grafiką wydrukowaną na nim. Super prezentem będzie koszulka z wydrukowaną grafiką wybraną z gotowych wzorów lub przysłaną przez Ciebie. Przydatnym i miłym niedrogim upominkiem jest ceramiczny kubek z nadrukiem.
W naszej ofercie znajdziesz również ekskluzywne produkty ze skóry naturalnej.

Spędzając chwilę z nami, wybierzesz idealny prezent. Zrobisz to z humorem, romantycznie lub praktycznie. Uruchamiając wyobraźnię sprawisz by Twój pomysł idealnie trafił w gust obdarowanej osoby.

W naszej ofercie znajdziesz także pomysły na prezenty dla swoich pracowników czy kolegów i koleżanek z pracy. Znajdziesz tu także produkty na których można umieścić własne logo lub reklamę.

Pamiętaj, że "Hojność polega nie tyle na tym, aby dawać dużo, co na tym by dawać w odpowiedniej chwili" Jean de La Bruyére

Nasz asortyment:

  • torebki damskie
  • torby, torebki skórzane i z eko skóry,
  • portfele damskie i męskie,
  • plecaki szkolne, sportowe i wycieczkowe.
  • teczki i aktówki
  • komplety pościeli
  • obuwie
  • odzież z nadrukiem
  • usługi nadruku

Usługi:

 -Nadruki reklamowe i indywidualne na materiałach , odzieży bawełnianej i poliestrowej, kubkach ceramicznych itp.
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy wykonać wysokiej jakości nadruki
w  krótkim czasie i za przyzwoitą cenę.

TARA Edyta Filecka
Jodłowa 9
42-231 Cykarzew Północny
(POLSKA)
NIP:
PL 9490700180
REGON:
151503971

Numer konta do wpłat: PL 67 1140 2004 0000 3402 7448 8494
SWIFT:
BREXPLPWMBK
Nasz bank:
mBank

E-mail: sklep@czasnaprezenty.pl

pixelpixelpixelpixelpixelpixel